Ładowanie...

Porady online

Z różnych względów odbycie konsultacji w tradycyjnej formie jest często niemożliwe, bądź znacząco utrudnione, natomiast nieskorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Narzędzia technologiczne pozwalają jednak na m.in. udzielenie skutecznej porady prawnej, sprawdzenie dokumentacji, przygotowanie umowy bądź innego pisma (w tym o charakterze procesowym) z pominięciem bezpośredniego kontaktu. Konsultacje odbywają się przy pomocy wybranego komunikatora internetowego (Skype, WhatsApp, Zoom, Google Meets) bądź na życzenie Klienta telefonicznie.

Przedmiotem zleceń realizowanych online jest, m. in. analiza i opiniowanie umów, w tym ich przygotowywanie. Najczęściej są to umowy przedwstępne, umowy rezerwacyjne, umowy sprzedaży wiążące się z niespodziewaną okazją biznesową (zakup atrakcyjnej, cieszącej się dużym zainteresowaniem nieruchomości/samochodu, pilna umowa pożyczki) czy sytuacją osobistą (sporządzenie testamentu, umowy darowizny).

W praktyce jeszcze częściej zlecenia online dotyczą wniesienia w wyznaczonym terminie środka prawnego czy odpowiedzi na pismo procesowe, ponieważ zaniedbania w tym zakresie z dużym prawdopodobieństwem wywołają negatywne i często nieodwracalne skutki w sferze prawnej podmiotu zobowiązanego.

W przypadku powzięcia informacji o zbliżającym się upływie terminu, oprócz przesłania standardowego zgłoszenia przez formularz kontaktowy bądź wiadomość e-mail, prosimy o kontakt na podany numer telefoniczny, co umożliwi ustalenie warunków współpracy i natychmiastowe zajęcie się problemem.

Pomoc prawna udzielana jest wyłącznie przez tworzących Kancelarię bądź z nią współpracujących radców prawnych i adwokatów, których praktyka obejmuje dziedzinę prawa (bądź dziedziny), w której zawiera się Państwa problem. Tylko w ten sposób nasi Klienci mają pewność, że dane zagadnienie prawne konsultowane jest z profesjonalistą.

Niezależnie od tego od podjęcia dalszej współpracy z Kancelarią, wszelkie ujawnione fakty związane z przekazanym zagadnieniem, stanowią, zgodnie z ustawą o radcach prawnych z dnia 16 lipca 1982 roku, nieograniczoną w czasie tajemnicę zawodową.

Kontakt

ul. Dziewińska 29h/1, 87-800 Włocławek

+48 690 825 215

sekretariat@jrkancelaria.com

Numer rachunku bankowego
Bank Pekao SA 15 1240 3389 1111 0011 0415 9528Formularz kontaktowy